Hakkımızda

eskon İnşaat

Hakkımızda

Eskon İnşaat; 29 yıldan beri endüstriyel yapılar, bina ve altyapı inşaatları alanında varlık gösteren seçkin bir inşaat firmasıdır.

Ankara merkezli olup tüpraş rafinerisi içinde hizmet veren firmamız, yenilikçi bakış açısını modern teknolojiyle bir araya getirir.
Mutlu müşteri portfoyünü her geçen gün genişleten Eskon İnşaat, katma değer oluşturmak ve halkın konfor seviyesini yükseltmek için çalışır.
Güvenilir, dürüst, şeffaf ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden firmamız; ‘Eskon İnşaat ile geleceğinizi inşa edin!’ sloganından güç alır.
Her işini tutkuyla yapan firmamız, sektördeki saygın konumunu buna borçludur. Özenli ve titiz bir çalışma isteyenlerin doğru adresi olan firmamız, bu zamana kadar pek çok alanda büyük mühendislik projeleri hayata geçirmiş olup ilk günkü azminden hiçbir şey kaybetmemiştir.

eskon İnşaat
MİSYON & VİZYON

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Teknik Endüstriyel
Çözümler

'29 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere dünya standartlarında hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz'

Eskon İnşaat

Profesyonel İnşaat Çözümleri için: Eskon İnşaat

Üstlendiği her görevi, beklentilerin üzerinde kalite seviyesinde ve tam zamanında yerine getiren firmamız, değerli yatırımlarıyla ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmuştur.

Dinamik ruhunu her projesine yansıtan firmamızın uzman kadrosu; kalite kontrol ve iş güvenliği prensiplerine bağlı kalarak çalışır.

Yeşili ve maviyi önemseyen, çevre dostu projelerle yaşam alanlarına güzellik katan Eskon İnşaat, çağımızın gereklerine ve şehir kültürüne uygun çözümleriyle sektörünün ilgi odağıdır.

Endüstriyel yapılarda sergilediği başarıyı bina ve altyapı inşaatlarında da sürdüren firmamız; her projesinin estetik, güvenli ve fonksiyonel olmasına önem verir.

Yol inşaatları, barajlar, santraller, konut projeleri ve çok daha fazlası firmamızın geniş hizmet yelpazesi içinde kendine yer bulur.

Hayallerini sağlam temeller üzerine inşa etmek isteyenlerin tercihi olan firmamız, yerel ve uluslararası binlerce projeye imzasını atmıştır.

eskon İnşaat
Referanslarımız

Büyük İlham Veren Çözümler Hayal Edin